Open source > WordPress

WordPress


Je přehledný redakční systém, na kterém jsme již postavili více jak STO webových prezentací. WordPress nabízí přehlednou administraci, jednoduchou integraci grafiky a celou řadu rozšíření. Dokážeme flexibilně přizpůsobit jeho administraci vašim protřebám nebo vytvořit plugin na míru pro Vaše účely.

WORDPRESS A JEHO MOŽNOSTI


Na systému WordPress jme již postavili více jak 100 funkčních webových prezentací a to od jednoduchých prezentací pro malé lokální firmy či živnostníky až po prezentace středních a velkých podniků, sportovních klubů, politických stran, navštěvovaných magazínu či například inzertního portálu.

WordPress je ve svém základu velmi jednoduchý a flexibilní - to je jeho hlavní přednost. Základní funkčnost lze rozšířit o celou řadu tzv. pluginů - těch je díky tomu, že je WordPress na světě nejrozšířenější platformou pro tvorbu webových stránek celá řada a WordPress se tak dá také adaptovat k celé řadě účelů.

V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA


MĚJTE OBSAH POD KONTROLOU


PŘEHLEDNÁ A KOMPLEXNÍ SPRÁVA V ČEŠTINĚ


Celou obsahovou část projektu vytvořeného na WordPresu, můžete mít zcela pod kontrolou, můžete si upravovat veškeré textové podstránky a to včetně správy fotogalerií a videí. Jednoduše můžete přidávat nové články, schvalovat či zamítat komentáře, upravovat navigaci nebo globální nastavení, které se pak promítá na celém webu.

Celá administrace je kompletně v Českém jazyce, ale může být v případě potřeby také v Anglickém či jiném jazyce. U vícejazyčných webů můžete také jednoduše upravovat texty jednotlivých jazykových mutací.

PRÉMIOVÁ ŠABLONA NEBO GRAFIKA ŠITÁ NA MÍRU


Webové prezentace lze postavit na celé řadě prémiových šablon, které jsou vyvíjeny přímo na WordPress. Na základě typu projektu Vám pošleme k výběru několik námi doporučených šablon, které mohou být všeobecné nebo také navržené pro konkrétní obor či zaměření projektu. Hlavní výhodou jsou nižší náklady a vyšší rychlost realizace.

Tam, kde má zákazník na grafiku specifické požadavky, jsme schopni navrhnout pro daný projekt grafiku vytvořenou zcela unikátně pro daný projekt. Výhoda šablony vytvořené přímo od nás je design šitý na míru, větší míra ovladatelnosti a ohled na maximální rychlost načítání i bezpečnost.

Není snad základním významem krásy, aby byla prostá, funkční, správná, pravdivá?


RYCHLÁ ADAPTACE PRO VAŠE POTŘEBY


FLEXIBILNÍ ÚPRAVA ČI ROZŠÍŘENÍ ADMINISTRACE


Do administrace WordPress jsme schopni velmi rychle a flexibilně přidat jakékoliv nové administrovatelné položky. Do hlavní navigace přidáme novou sekci, která může obsahovat libovolná nastavení nebo doplňování potřebných údajů.

Pro představu - vznikne situace, kdy budete chtít na web doplnit například členy týmu. Vytvoříme tedy v administraci Sekci “Tým“ do této sekce pak budete moct vytvářet nové záznamy s předem definovanými poli jako třeba: Jméno, Věk Pozice, Zkušenosti apod.. Možností využití je celá řada a jakékoliv v administraci vyplněné položky dokážeme posléze jednoduše zobrazit na webu nebo s nimi dále pracovat.

ROZŠÍŘENÍ PRO WORDPRESS (PLUGINY)


WordPress nabízí celou řadu rozšíření. Velká část rozšíření je k dispozici zdarma a stačí provést její konfiguraci. U projektů se však snažíme instalovat jen nutné množství těchto rozšíření - čím více neověřených pluginů totiž nainstalujete, tím vzniká větší bezpečnostní riziko. Většinu věci se tedy snažíme raději řešit vlastními zcela bezpečnými řešeními nebo pomocí pluginů, které máme již ověřené.

Pro WordPress máme k dispozici také placené pluginy s neomezenou licencí, které můžeme bez omezení nasazovat u námi realizovaných projektů. Jedná se například o plugin WMPL PRO, kterým velmi rychle Váš projekt uděláme multijazyčný.

NENÍ TŘEBA VYMÝŠLET JIŽ VYMYŠLENÉ


KDYŽ HOTOVÁ ŘEŠENÍ NESTAČÍ


NAPROGRAMOVÁNÍ PLUGINU NA MÍRU


Tam, kde ostatní často končí my teprve začínáme. Dokážeme Vám do WordPressu doprogramovat jakýkoliv individuální plugin (rozšíření) na míru. A to buď formou úprav administrace nebo také formou samostatného pluginu. Můžeme do Vašeho projektu dodělat například sofistikovaný rezervační systém nebo importovat libovolná data přes API.

Námi naprogramované pluginy jsou vždy řešené s ohledem na bezpečnost i výkon. Výhodou je naprostá kontrola celého řešení a jeho budoucí úprava či rozšiřitelnost. Vytvořený plugin pak můžete využít na jakémkoliv webu postaveném na WordPressu.

WORDPRESS A ZABEZPEČENÍ


WordPress jakožto celosvětově nejrozšířenější platforma pro tvorbu webových stránek je často terčem automatizovaných útoků. Většina úspěšných útoků je však z drtivé většiny způsobena neznalostí tvůrců, kteří do systému instalují někdy i desítky neověřených pluginů a nelicencovaných šablon a nehledí na bezpečnost řešení.

U námi spravovaných webů používáme pouze ověřené pluginy. Navíc odstraňujeme i základní bezpečnostní rizika jakými jsou např. DoS útoky na přihlašovací stránku či formuláře, útoky na XML-RPC a máme vlastní bezpečnostní balíček eliminující nejčastější potencionální problémy. Bereme tedy velký důraz na bezpečnost všech projektů a pokusy o útoky na námi spravované weby jsou neúspěšné.

BEZPEČNOST JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ


ŠIROKÁ ŠLÁLA UPLATNĚNÍ


PŘÍKLADY VYUŽITÍ - CO JSME JIŽ NA WP VYTVOŘILI


- Prezentace stavební firmy s jednoduchou správou a vkládáním referencí
- Web fitness centra s přehledným rezervačním systém lekcí a rozvrhem
- Vícejazyčný web pro firmu prodávající software s napojením na platební bránu
- Magazín o zdravé stravě s jednoduchou správou článků a komentářů
- Erotická seznamka - registrace profilů, vkládání inzerátů, TOPování a platby
- B2B katalog s velkoformátovými tiskárnami - individuální správa zadávání
- Hráčský Fun klub o GTA V s XML importem her z e-shopu pro podporu prodeje
- Web pro síť kasin s interaktivní mapou poboček, zobrazování jackpotů přes API
... a mnohé další - mrkněte také do sekce reference.