Reference

REFERENCE - REALIZOVANÉ PROJEKTY A NAŠI KLIENTI


V oblasti webového vývoje a marketingu se pohybujeme již přes 8 let a za tuto dobu za sebou již máme bohaté zkušenosti a řadu úspešných klientů. Do našich služeb vložili důvěru velké firmy i drobní živnostníci a každého zákazníka si vážíme a bereme jej zároveň jako partnera v online podnikání. Jsme rádi, když se našim kleintům daří a námi vytvořené weby, aplikace či služby v online marketingu jim stabilně přináší zákazníky a zisk.

Naše realizace - několik ukázek naší práce


Naše realizace - PetExpert.cz

PetExpert


Petexpert.cz - všeobecné zvířecí pojištění je projekt zaměřený na pojitění Vašich domácích mazlíčků s možností sjednat pojištění online. Projekt jsme realizovali na platformě Umbraco, obsahuje napojení na platební bránu ČSOB, napojení na Microsoft Dynamics 365 a další na zakázku vyvíjené komponenty.

Naše realizace - PetClaim<

PetExpert - PetClaim


PetClaim je aplikace pro poskytovatele smluvní péče (veterináře) a partnery projektu PetExpert. Projekt jsme realizovali na platformě Umbraco a byla vyvinuta API na platformě C# + ASP.NET jako WCF s využitím SOAP, určená pro obousměrnou komunikaci s Dynamics 365. Součástí byla také integrace SMS brány určené pro autorizaci zákroků.

Naše realizace - Club Bonver

Club Bonver


Pro Club Bonver jsme v subdodávce realizovali nový web. Realizace zahrnovala nakódování čisté šablony pro systém WordPress dle dodaných PSD podkladů a naprogramování na zakázku vyvíjenách komponentů - především interaktivní mapy poboček, která je napojena na Google Maps API a její správě je plně obsluhovatelná z administrace včetně možnosti správy jednotlivých poboček a jejich umístění na mapě.

Naše realizace - HMC engineering system

HMC engineering system


Společnost HMC engineering system s.r.o. nabízející strojírenské řešení nás oslovila s požadavek na kompletní rekonstrukci jejich firemní prezentace. Hlavní náplní realizace bylo navrhnout přehlednou strukturu webu, který obsahuje širokou škálů odvětší, fotografií a sekcí, které jsou navíc ve třech jazykových mutacích. Web jsme postavili na redakčním systému WordPress a administraci vhodně upravili tak, aby šli všechny sekce pohodlně upravovat ve všech jazykových mutacích.

Naše realizace - NATU

NATU


Pro společnost NATU s.r.o. zaměřující se na prodej zdravé stravy a superpotravin jsme zhotovili komplexní řešení internetového obchodu. E-shop je postaven na systému PrestaShop a napojen na účetní a skladový systém FlexiBee a dále obsahuje další na zakázku vyvíjené komponenty jako systém pro správu obchodníků nebo také blog, který je provázán se samotným e-shopem a uživatelé tak mohou nakupovat produkty přímo z pozice konkrétních receptů.

Naše realizace - FitnessVictory

FitnessVictory


Sporovičtě Fitness Victory jsme oslovili s nabídkou vylepšení webové prezentace a po vyslyšení požadavků při osobním setkání jsme se domluvli na kompletní rekonstrukci webu. Prezentace je postavena na zakoupé Prémiové šabloně, která byla modifikována do potřeb zákazníka a administrace přizpůsobena pro jednoduchou správu, aktualizaci proměn, lekcí a rozvrhů. Do webu byl také jednoduchou formou immplementovaná námi doporučený systém pro rezervace Reservio.cz.

Naše realizace - SolidCarWash

SolidCarWash


Společnost Solid car Wash nás oslovila na doporučení s požadavkem na rekonstrukci stávajícího a nevyhovující webového řešení. Projekt se nám od začátku povedlo designově a koncepčně zaměřit na cílovou skupinu zákazníků, kde je šablona zaměřena na čistý design vyzdvihující fotografie a je dostatečně přehledná pro jednoduchou orientaci v rámci poskytovaných služeb a ceníku rozděleného dle typu vozidel. Web jsme pro jeho snadnou správu a možnost flexibilních změn postavili na rekačním systému WordPress.

Naše realizace - Taxi Sporda

Taxi Sporda


Majitel taxi služby Taxi Sporda nás oslovil na doporučení s požadavek na rekonstrukci zastaralého webu. Jelikož jsme chtěli docílit maximální jednoduchosti a přehlednosti především na mobilních zařízení navrhli jsme unikání design, který byl posléze nakódován jako čístá HTML/CSS šablona vkládající se do PHP. Web jsme od začátku postavili tak, aby byl dobře optimalizován pro vyhledávače na lokální klíčové fráze, což se podařilo a brzy se dostavil efekt v podobě nárustu volanosti a počtu zákazníků.

Vložili do nás svou důvěru