Vývoj > PHP + MySQL

PHP PROGRAMOVÁNÍ - SLUŽBY PROGRAMÁTORA A VÝVOJ V JAZYCE PHP


Nabízíme služby vývoje v oblasti PHP programování. Ať už v PHP jazyce potřebujete naprogramovat celý projekt nebo jednotlivý modul, jsme Vám k dispozici. Máme za sebou celou řadu úspěšných projektů a můžeme Vám poskytnout naše volné kapacity pro vývoj Vašeho projektu.

PHP/MYSQL VŠEOBECNĚ


PHP je skriptovací programovací jazyk, který pracuje na straně serveru. To znamená, že operace a výpočty neprobíhají v prohlížeči, do prohlížeče se zasílá již pouze výsledek požadované operace. Vše s možností napojení na databáze Mysql.

Pomocí PHP můžeme naprogramovat libovolný modul, například tedy diskusní fórum, rezervační systém nebo také klidně kompletní internetový obchod. K větší efektivitě a bezpečnosti se využívají různé frameworky či nástroje a verzovací systémy. V rámci PHP pracujeme také s OOP (objektově orientované programování)

SENIORNÍ PHP VÝVOJÁŘÍ PRO VÁŠ PROJEKT


BOHATÁ PRAXE S VÝVOJEM V PHP


NAŠE ZKUŠENOSTI S PHP A JEHO FRAMEWORKY + JQUERY


V jazyce PHP programujeme od roku 2009. Jelikož se naše činnost často točí kolem OpenSource platforem, často v rámci PHP programujeme například různé modifikace pro systémy WordPress či PrestaShop.

Dokážeme však naprogramovat také projekt na “zelené louce“. Čistě v PHP jsem naprogramovali malou sociální síť, kterou lze využít například pro vnitropodnikovou komunikaci ve firmách. U projektů se také setkáváme s frameworkem Nette, na kterém běží například náš reportovací systém na SEO projekty a pracujeme také s jQuery. Pracujeme s verzovacímy systémy Git a Bitbucket.

PROČ SI PHP PROGRAMOVÁNÍ OBJEDNAT U NÁS


Prvním důvodem může být celistvost našich služeb, nenabízíme totiž pouze programování v PHP, ale také v dalších jazycích jako C# nebo také kódování grafických šablon v HTML/CSS/JS a bohaté zkušenosti s OpenSource platformami.

Pokud Vám jde pouze o programování v PHP mohou být dalším vodítkem zkušenosti a ucelenost našeho týmu. Všechny aplikace tvoříme s ohledem na zabezpečení a máme dobré analytické myšlení. Nepřijímáme vše, pracujeme raději pro menší portfolio klientů, které bereme jako partnery. V rámci PHP programování nabízíme také velmi přívětivé ceny za člověkohodinu, více o cenách naleznete v našem ceníku

HYBNÁ SÍLA VAŠICH PŘEDSTAV