Náš tým

Náš tým


Náš tým se skládá se skládá s odborníků specializujích se na různá odvětví vývoje a online marketingu. Nejen komunikaci se zákazníky ale také správně nastavenou týmovou komunikaci bereme jako jako základ dobře odvedené práce.

Hlavní členové týmu

Tony N.
Jednatel, komunikace se zákazníky,
řízení projektů, SEO, UX, testování
Pavel R.
Hlavní vývojář, .NET/MSSQL,
C#, Ubraco, PHP/MySQL
Michal B.
Vývojář, .NET / MSSQL, C#, Umbraco,
PHP / MySQL, PrestaShop
Jakub V.
Vývojář, PHP/MySQL,
HTML/CSS/JS, jQuery WORDPRESS
Naše aktivity v číslech

0+

programovacích hodin / rok
0+

klientům zvyšujeme tržby
0+

realizovaných projektů
0+

let v online podnikání
Oblíbené nástroje a technologie


Microsoft Azure je neustále se rozšiřující sada cloudových služeb, které pomáhají vaší organizaci překonávat překážky v podnikání. Nabízejí svobodu při sestavování, správě a nasazování aplikací v rozsáhlé globální síti pomocí oblíbených nástrojů a architektur.

ASANA je skvělý nástroj pro komunikaci a řízení projektů, který umožňuje roztřídit informace a eliminuje komunikační šumy, které vznikají při běžné e-mailové komunikaci. Získáte plnou kontrolu nad projektem a můžete sledovat stav řešení jednotlivých úkolů.

Majestic SEO je nástroj pomocí kterého lze provést hloubkovou analýzu odkazového profilu Vašich webových stránek, ale také Vaší konkurence. Nástroj nám umožňuje zjisit stav odkazového porfolia a najít nové příležitosti pro získaní zpětných odkazů.

Google Search Concole je užitečný nástroj pro webmastery, pomocí kterého lze zjistit základní informace o tom, jakým způsobem a na jaké fráze Google indexuje Váš web, kontrolovat informace o mikrokódech nebo Google informovat o změnách na webu.

Cloudways je společnost nabízíjecí snadno ovladatelný aplikační hosting. Platforma je postavena na inovativních technologiích od předních poskytovalů infrastruktury DigitalOcean, Linode, VULTR, Amazon web services a Google Cloud Platform.

Adobe Photoshop je oblíbený a celosvětově nejvyspělejší program k úpravě a trorbě bitmapových obrázků. Využíváme jej především pro vytváření grafických návrhů webových stránek a řezání grafiky pro následné kódování HTML/CSS šablon.

Visual Studio je nástroj pro rychlé vytváření kódu a snadné ladění aplikací na jakémkoliv operačním systému. Vestavěná podpora Git, sestavování v cloudu, sofistikovaná diagnostika a další nástroje pro vývoj projektů a efektivní týmovou spolupráci.

Forpsi cloud je flexibilní cloudová služba s rozšířenou sítí Evropských datacenter nabízející předkonfigurované virtuální servery, předinstalované operačními systémy s možností plného přístupu a správy. Výkonné řešení za přívětivé ceny.