Vývoj > Mobilní aplikace

Vývoj mobilních aplikací na míru


Vytváříme promyšlené hybridní aplikace, které fungují totožně bez rozdílu platformy ale také nativní mobilní aplikace pro platformy Android a iOS. Vývoj u nás nekončí nahráním apky na Google Play či Apple Store. O krok před konkurencí budete díky stálému vylepšování a rozvoji.

Mobilní aplikace všeobecně


Mobilní aplikací je software navržený a vytvořený speciálně pro fungování na chytrých mobilních telefonech či tabletech. Nejrozšířenějšími operačními systémy, na nichž se vytváření mobilní aplikace jsou Android a iOS. Aplikace jsou poté publikovány zpravidla na obchodech Google Play (Android) nebo Apple Store (iOS).

V posledních době mobilní aplikace ovlivnili nejen mobilní telefony ale z velké míry také naše životy. Výhodou mobilních aplikací je samozřejmě jejich mobilita, která otevírá širokou škálu uplatnění. Proto lze mobilní aplikaci oproti webovým či desktopovým aplikacím využít například jako navigaci.

Inovace spočívá v otázce:
“Co kdyby?”


Zacílení na všechny platformy


TECHNOLOGIE A VÝOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ


Aplikace pro mobilní zařízení lze rozdělit na nativní a hybridní. Nativní aplikace jsou vyvíjeny pro jednu konkrétní platformu (Android nebo iOS). Výhoda nativních aplikací spočívá především v lepší optimalizaci aplikace pro daný operační systém. Oproti tomu hybridní mobilní aplikace jsou multiplatformní a mají standardní zobrazení na všech zařízeních bez ohledu na operační systém, což je také jejich hlavní výhodou.

Náš tým se zabývá vývojem hybridních i nativních mobilních aplikací. Hybridní aplikace stavíme s využitím technologie Xamarin, dokážeme však vytvořit také nativní mobilní aplikaci pro Android s využitím technologie JAVA. Jakou formu zvolit se odvíjí od požadavků na aplikaci, které s Vámi rádi prodiskutujeme.

Aplikace pro Android na míru


Android je volně dostupný (open-source) mobilní operační systém, jehož hlavní vývoj vede společnost Google. Android má největší podíl na trhu v počtu prodaných chytrých telefonů. Díky otevřenosti platformy je vývoj aplikací pro Android flexibilní a uživatelské rozhraní lze snadno přizpůsobit konkrétním účelům a potřebám.

Aplikaci pro Android dokážeme vyvinout jako hybridní (multiplatformní) aplikaci na technologii Xamarin nebo jako nativní aplikaci využitím technologie JAVA. Vývoj aplikace pro Android začíná, jako každý jiný zakázkový software analýzou, pokračuje implementací, testováním až po předání. Po předání zajišťujeme servis a rozvoj aplikace dle potřeb zákazníka.

Tím, že učíme jiné, učíme sebe


Lidé často nevědí, co chtějí,
dokud jim to neukážete


Aplikace pro iOS na míru


iOS je mobilní operační systém vyvíjený společností Apple, který je oproti systému Androidu uzavřený a vyvíjený pro úzký okruh zařízení Apple. Apple má druhý největší podíl na trhu v počtu prodaných chytrých telefonů. Operační systém i hardware je dodáván od stejného výrobce, což přináší mnohé výhody především z hlediska bezpečnostních rizik, rychlosti aktualizací a optimalizace hardwaru se softwarem.

Aplikaci pro iOS dokážeme vyvinout jako hybridní (multiplatformní) aplikaci na technologii Xamarin nebo jako nativní aplikaci s využitím technologie SWIFT. Vývoj aplikace pro iOS začíná jako každý jiný zakázkový software analýzou, pokračuje implementací, testováním až po předání. Po předání zajišťujeme servis a rozvoj aplikace dle potřeb zákazníka.