Vývoj > HTML/CSS

HTML/CSS - KÓDOVÁNÍ RESPONZIVNÍCH GRAFICKÝCH ŠABLON


Nabízíme kódování responzivních HTML/CSS šablon s možností využitím JavaScriptu a jQuery a možnosti použití frameworku Bootstrap či Zubr Foundation. Dodáme Vám kompletní HTML/CSS šablonu nebo šablonu určenou pro systém Umbraco, WordPress či PrestaShop.

KÓDOVÁNÍ ŠABLON - HTML/CSS, JAVASCRIPT A JQUERY


Na základě Vámi dodaných grafický podkladů, které se standardně dodávají ve formátech PSD či CDR nakódujeme kvalitní a responzivní šablonu. Grafické podklady můžete dodat také pro konkrétní zařízení - tedy pro desktop, laptop, tablet a mobil. Často se však také stává, že klient dodá pouze verzi pro desktop a vytvoření mobilních a jiných verzi nechá na našem uvážení.

Disponujeme také znalostí JavaScriptu a knihovny jQuery. Můžeme tedy do šablony doprogramovat jakoukoliv javascriptovou funkcionalitu. Šablony se snažíme vytvářet co nejpřesněji dle dodaného zadání a to s využitím moderních standardů.

SENIORNÍ FRONT-END VÝVOJÁŘÍ PRO VÁŠ PROJEKT


ČÍSTÝ A OPTIMALIZOVANÝ KÓD


CSS FRAMEWORKY, BOOTSTRAP A ZUBR FOUNDATION


V rámci kódování šablon se setkáváme s různými frameworky, nejčastěji jsme vytvářeli šablony s frameworky Bootstrap a Zubr Foundation. V případě potřeby se však můžeme přizpůsobit danému projektu a seznámit se také s jinými frameworky nebo vytvořit šablonu bez využití jakéhokoliv frameworku.

Bootstrap je nejznámnějším framworkem a využívá jej celá řada webových designerů pro tvorbu responzivních webových stránek. Zubr Foundation je nejznámějším konkurentem. Velikostí a funkcemi je na tom podobě, zaměřen je především na větší projekty, využívá jej například např. E-bay, Yahoo, Mozilla a další.

TVORBA, KÓDOVÁNÍ ŠABLON PRO SYSTÉM UMBRACO


Umbraco designérům poskytuje absolutní volnost a kontrolu nad jednotlivými aspekty designu. Systém šablonován je na Umbracu zcela otevřený a Umbraco tak lze navázat na jakoukoliv HTML/CSS šablonu s využitím libovolného CSS frameworku.

Jelikož je systém Umbraco jednou z našich specializací, můžeme Vám poskytnout nejen nakódování samotné šablony, ale také navázání na potřebné funkcionality a to jak na funkcionality výchozí tak i na nuget rožšíření nebo funkce, které máte do Umbraca doprogramovány. Do Umbraca jsme Vám schopni také naprogramovat libovolné rozšíření nebo zhotovit kompletní projekt. Více informací o systému o Umbraco

OPTIMALIZOVANÁ ŠABLONA PRO UMBRACO


OPTIMALIZOVANÁ ŠABLONA PRO WORDPRESS


TVORBA, KÓDOVÁNÍ ŠABLON PRO SYSTÉM WORDPRESS


Na systém WordPres Vám dokážeme nakódovat libovolnou šablonu dle dodaných grafických podkladů a to s ohledem na systémové funkce WordPressu, jakými je tvorba stránek, příspěvků, navigace a dalších prvků. Šablony od nás jsou napsány čistě a přehledně a vytváříme je ohledem na zabezpečení - šablony od nás jsou bezpečnostně řešeny lépe, než šablony, které jsou je stažení zdarma či k prodeji.

Současně jsme Vám schopni vyřešit i technickou část celé šablony a případně upravit administraci WordPressu nebo doprogramovat libovolný plugin. Nabízíme komplexní služby. Více informací o systému WordPress.

TVORBA, KÓDOVÁNÍ ŠABLON PRO SYSTÉM PRESTASHOP


Na PrestaShop jsme již kódovali několik šablon, které jsou nasazeny na funkčních e-shopech. U PrestaShopu se obvykle nevytváří šablona na “zelené louce“ ale postupně se modifikuje výchozí šablona dle požadované grafiky. Proto je vhodné, aby designér, jenž grafiku vytváří, měl k dispozici wireframe a nedělal tak v grafice nesystémové kroky. Proto je před samotnou tvorbou vhodné uskutečnit konzultaci.

Dále je vhodné, aby kóder znal prostředí prestashopu a možnosti hákování prvků. Jelikož s prestashopem dlouhodobě pracujeme, dokážeme šablonu vytvořit s ohledem na systémovost celého řešení. Více o systému PrestaShop

OPTIMALIZOVANÁ ŠABLONA PRO PRESTASHOP