Služby > Internetový obchod

E-SHOP - TVORBA INTERNETOVÉHO OBCHODU


Internetový obchod je komplexní systém, jehož fungování se vždy váže na celou řadu vstupních i výstupních dat. Prošli jsme si již celou řadou realizací e-shopů a jsme proto schopni jej nejen naprogramovat, ale také dobře poradit a posunout tak Vaše online podnikání kupředu správným směrem.

VSTUPNÍ KONZULTACE A SPECIFIKACE POŽADAVKŮ


Na začátku každé realizace internetového obchodu je vhodné provést vstupní konzultaci, během níž nám sdělíte své představy a požadavky, které od řešení očekáváte. Do těchto představ rádi přidáme vlastní iniciativu. Sdělíme, které věci z vámi požadovaných částí jsme již realizovali jinde a jakými způsoby jsou řešeny, popř. co dále doporučujeme ve vašem případě v e-shopu mít a na co se zaměřit do budoucna. Jak vše spojit do jednotného celku a nastavit automatizaci procesů.

Na základě konzultace společně s Vámi zhotovíme podrobnou specifikaci díla, kterou si posléze také společně odsouhlasíme a začneme se samotnou realizací.

E-SHOP KTERÝ FUNGUJE, E-SHOP KTERÝ PRODÁVÁ


KONEKTOR PRO PRESTASHOP A FLEXIBEE


SYSTÉM PRESTASHOP A FLEXIBEE


Internetové obchody často stavíme na systému PrestaShop, který dokážeme propojit také s účetním systémem flexibee. Konektor mezi systémy prestashop a flexibee obsahuje automatizovaný přenos objednávek a jejich stavů, kompletní přenos produktů včetně obrázků a taktéž přenos skladových zásob z libovolného skladu.

Malý e-shop Vám dokážeme postavit také na systému WordPress s využitím rozšíření WooCommerce nebo naopak postavit velký e-shop na míru a to na platformě Umbraco. Vhodné řešení pro Váš projekt rádi doporučíme, stačí nás kontaktovat a popsat své záměry.

MARKETINGOVÉ NÁSTROJE PRO E-SHOP A SEO


Česká Republika je e-shopvou velmocí, máme jeden z největších počtů internetových obchodů v poměru k počtu obyvatel. Těch, které však reálně vydělávají je pouze část. Proto stavíme e-shop primárně tak, aby byl výdělečný - rychlé načítání, správně optimalizované vstupní stránky, přehledný objednávkový proces - to a mnohem více je třeba sladit také s vašimi online kampaněmi, zbožovými srovnávači jako heureka či google nákupy a správně nastavenou komunikací se zákazníky.

Vzájemným partnerstvím se snažíme o to, abychom dosáhli co nejlepšího poměru efektivity, tedy nákladů a výnosů. Podívejte se také na stránku o SEO

TAJEMSTVÍ MARKETINGU: KDYŽ SE MU VĚNUJETE, FUNGUJE.


ROZVÍJEJTE SE S NÁMI


SERVIS A ŠKOLENÍ


Prvotním vytvořením internetového obchodu práce obvykle nekončí, ale teprve začíná. E-shop je dynamický nástroj, který je třeba neustále zlepšovat. Vývoj ovlivňuje celá řada faktorů - přibývající a měnící se sortiment zboží, změny marketingových strategií na základě chování zákazníků a aktuálních trendů, technologický pokrok v oboru, zlepšování automatizace procesů, potřeba přidávání nových či zlepšování stávajících funkcionalit a mnohé další.

Vždy je co zlepšit a u e-shopů to platí 2x. Aby Váš e-shop rostl, musíte jej rozvíjet rychleji a chytřeji než ostatní. Rádi se staneme i Vaším dlouhodobým partnerem.

VÝHODY SPOLUPRÁCE - PROČ E-SHOP U NÁS?


- E-shop bude vždy plně Vaším majetkem - nenabízíme řešení v pronájmu
- Pracujeme s PrestaShopem s nímž pracuje také řada dalších firem v ČR. Nikdy nejste vázáni jen na jednoho dodavatele jako u systémů které vyvíjí pouze jedna firma
- Postavili jsme již několik úspěšných e-shopů a podíleli jsme se také na vývoji dílčích částí u jiných projektů, čímž máme široké spektrum zkušeností
- Máme celou řadu již hotových modulů a řešení, které jsou plně flexibilní a stačí je pouze nastavit na Vašem projektu - viz. seznam funkcionalit pro Prestashop
- Nejste limitováni řešením - naš tým Vám dokáže doprogramovat libovolný modul či rozšíření na míru

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ ZA ROZUMNOU CENU