Služby > Firemní prezentace

FIREMNÍ PREZENTACE


Firemní prezentace od začátku tvoříme s ohledem na budoucí marketingový záměr a cíle. Ty jsou u každého projektu jiné a proto i my u každého projektu postupujeme individuálně. U našich řešení nejste limitováni - dokážeme naprogramovat jakékoliv atypické požadavky.

PŘEDSTAVA A STANOVENÍ CÍLŮ


Proto, abychom mohli správně zrcadlit Vaše podnikání na internetu, musíme vaše podnikání nejprve poznat a pochopit. To nám totiž dá představu o tom, jak projekt uchopit a jaké kroky učinit a to od začátku až po jeho předání a následný marketing. Tvorbu webové firemní prezentace vždy od začátku směrujeme tak, aby byla v konečném důsledku tím nejefektivnějším marketingovým nástrojem vaší firmy a přinášela vám stabilně nové zákazníky. To je cíl.

Jakmile poznáme vaší činnost a zákazníky, kteří u Vás nakupují, navrhneme způsob realizace, dodáme kalkulaci k projektu a pustíme se do díla.

,

SDĚLTE NÁM SVOU PŘEDSTAVU


GRAFIKA ŠITÁ NA MÍRU


NÁVRH STRUKTURY A GRAFICKÉ ŠABLONY


Grafiku projektu navrhneme tak, aby odrážela firemní identitu a zaměřovala se na cílovou skupinu vašich zákazníků. Celý design se snažíme utvářet nejen z pohledu designéra, ale i celkové uživatelské přívětivosti.

Strukturu webu vždy zaměřuje tak, aby plnila svůj majoritní cíl. Pokud je tedy hlavním cílem například vyplnění poptávkového formuláře, bude web od samotné grafiky až po obsah navržen tak, aby byl zákazník přesvědčen k jeho vyplnění. Samotný formulář pak navrhneme co nejpřehledněji, abyste získali co nejvíce konverzí. Struktura je tedy od základu stavěna s ohledem na marketingové cíle.

NÁROKY NA FUNKČNOST


Díky tomu, že jsme již realizovali více než sto firemních webů, máme celou řadu hotových řešení. Všechny weby stavíme na redakčním systému a veškerý obsah si budeme moct jednoduše editovat. Mezi standardní funkce považujeme například: responzivní grafickou šablonu, obrázkový slider, foto či video galerie, jazykové verze webu, kontaktní či poptávkový formulář s libovolnými poli, interaktivní mapy, psaní článků, správu komentářů, napojení na sociální sítě a mnohé další.

V případech, kde doposud hotové řešení nemáme, jsme schopni Vám velmi flexibilně navrhnout řešení nové a požadované funkce doprogramovat na míru.

Design není jen to, jak to vypadá. Design je i to, jak to funguje.


OBSAH KTERÝ PRODÁVÁ


TVORBA KVALITNÍHO OBSAHU


Vytvoření kvalitního obsahu webu je stavební kámen pro získání nových zákazníků. Ti se totiž budou k nákupu rozhodovat primárně na základě faktických informací, které jim poskytnete. Je tedy důležité nejen uživatele na web převést, ale změnit uživatele v zákazníka, rozptýlit jeho pochybnosti, uvést konkurenční výhody a přesvědčit jej o tom, že právě u Vás najde službu či produkt v požadované kvalitě.

Obsah webu přímo souvisí s indexací webu ve vyhledávačích (google / seznam...). Kvalitním obsahem zvýšíte působnost webu na celou řadu klíčových frází a web s celkově vyšší obsahovou hodnotou je řazen před obsahově méně kvalitní weby.

SEO A ZÍSKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ


Na základě kvalitně zpracovaného obsahu nastavíme vstupní stránky webu tak, aby se co nejvíce opírali o vyhledávané klíčové fráze ve vašem oboru. Optimalizace lze provádět jak lokálně (např. pro hotel) tak i celorepublikově (např. pro internetový obchod). Klíčové fráze vybíráme podle konverzí - snažíme se tedy optimalizovat klíčové fráze, přes které přicházejí reální zákazníci.

S optimalizací webových stránek máme dlouholeté zkušenosti a námi vytvořené weby jsou od základu tvořeny tak, aby je vyhledávače správně indexovali a řadili na předních pozicích. Tuto službu nabízíme také samostatně, více o SEO najdete zde.

Nepotřebujete dokonalý web. Potřebujete web, který přináší výsledky.


BUĎTE STÁLE PŘED KONKURENCÍ


SERVIS A ODBORNÉ ŠKOLENÍ


Zajistíme, aby námi dodané webové řešení fungovalo bezchybně a bylo aktualizované. To zajistíme v rámci dohody o úrovni poskytovaných služeb - SLA. Tato služba je potřebná především u větších projektů, kde je zapotřebí na základě provozu a návštěvnosti neustále upravovat či zlepšovat jednotlivé části celé prezentace.

Ke všem námi vytvořeným webům poskytujeme odborné školení pro Vás či zaměstnance a to jak osobně i tak i online například přes aplikaci Skype. Během školení se dozvíte, jak obsluhovat obsahovou část projektu, jednotlivé uživatele a jejich opravnění a všechny další informace potřebné k provozování projektu.