Vývoj > C# + MSSQL

C# + MSSQL PROGRAMOVÁNÍ - SLUŽBY PROGRAMÁTORA A VÝVOJ V JAZYCE C# a frameworku .NET


Nabízíme vývoj v oblasti C# + MSSQL a v .NET. Naprogramujeme Vám libovolnou aplikaci nebo portál dle Vašich představ a specifikace. Vývoj v .NET je jednou z našich hlavích zamření a můžeme Vám proto nabídnou naše schopnosti a zkušenosti v této oblasti.

C# + MSSQL VŠEOBECNĚ


.NET C# je nejrozšířenější a světově nejpoužívanější objektově orientovaný programovací jazyk, využívá jej 70% malých i větších obchodních i neziskových subjektů, orgány státní správy i statisíce soukromých webových portálů. Jeho předností je hlavně bezpečnost, nezávislost na platformě a široká škála možností vývoje, flexibilita a kompatibilita v dnešním internetovém světě.

V tomto jazyce lze postavit téměř jakoukoli aplikaci, od malých stand-alone spustitelných aplikací až po velké korporátní servery s webovým systémem v C# a webovými službami, API komunikací mezi servery třetích stran a velkých programů pro podnikový, účetní nebo skladový management.

SENIORNÍ C# VÝVOJÁŘÍ PRO VÁŠ PROJEKT


BOHATÁ PRAXE S VÝVOJEM V C# A .NET


NAŠE ZKUŠENOSTI S FRAMEWORKY A .NET


V jazyce C# programujeme od roku 2004. Nejčastěji využíváme k vývoji Framework Umbraco, který jsme schopni škálovat na téměř jakýkoli požadavek našich zákazníků. Od malých prezentací drobných podnikatelů až po velké portály s interakcí se zákazníky a komunikací se servery třetích stran (platební brány, datová úložiště, API REST a jiné.

Máme bohaté zkušenosti s napojením na bankovní systémy a platební brány. Můžeme napojit vaší aplikaci na většinu platebních bran, z těch nejpoužívanějších ČSOB, GoPay, PayU. Další variantou je napojení přímo na banky, aplikaci propojit s vaším bankovním účtem a automatizovat stahování výpisů přímo z banky, synchronizovat zůstatky na účtech, ale také vytvářet dávkové platební transakce a provádět tak například vratky nebo úhrady faktur od odběratelů.

PROČ SI PROGRAMOVÁNÍ V C# OBJEDNAT U NÁS


Vývoj projektů především v .NET je jednou z našich hlavních specializací a máme v této oblasti bohaté zkušenosti a dobře koordinovaný tým. V případě, že zákazník nemá zájem o Framework a chce aplikaci vystavět od základu, postaráme se o návrh infrastruktury celého projektu dle specifikace zákazníka.

Pracujeme s verzovacím systémem Team Foundation, který si poradí s vícečlenným vývojem, verzováním Vašeho projektu a řízením vývoje nebo větvením projektů a následným sjednocením. Při každé realizaci nehledáme překážky, ale snažíme se vždy najít cestu, jak dojít k cíli a spokojenosti zákazníka.

DÁME VAŠÍM PŘEDSTAVÁM HNACÍ MOTOR